Loading...

Aktualności

Rzecznicy nauki w akcji

AUTOR: Admin

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czym najlepiej popijać leki? W kolejnym wideo zRozum chemik, Mariana Kozłowska z Uniwersytetu w Białymstoku mówi o tym

Finał konkursu FameLab 2015 już rozstrzygnięty!

W sobotę 25 kwietnia odbyl się Finał IV edycji prestiżowego konkursu dla naukowców, popularyzujących naukę, FameLab 2015. Gratulujemy zwyciężcom: 

 

Wywiad w gazecie Wyborczej z Marianą Kozłowską

Oto mój pierwszy tak obszerny i wielotematyczny wywiad w prestiżowej gazecie. Mówię nauce, FameLabie i o Ukrainie. Elektroniczną wersję wywiadu możecie Państwo znaleźć tu.

Już znamy finalistów FameLab 2015!

Do czwartej edycji konkursu FameLab w Polsce napłynęło niemal 90 kandydatur. Spośród nich jury wyłoniło 25 półfinalistów. Następnie w sobotę 28 lutego wybrano 10 finalistów. Wśród nich znaleźli się...

Mariana Kozłowska w Radio Białystok

AUTOR: Admin

19 grudnia Mariana Kozłowska była gościem dnia w Polskim Radio Białystok. Podczas audycji doktorantka opowiadała o nowym projekcie Centrum Nauki Kopernik pt. "Rzecznicy Nauki", którem jest uczestnikiem.

Zaproszenie na Ogólnopolskie Studenckie Mikrosympozjum Chemików

W dniach 12-15 marca 2015 roku na Kampusie Uniwersytetu w Białymstoku będzie odbywać się III Ogólnopolskie Studenckie Mikrosympozjum Chemików. Zaprazamy do aktywnego udziału w konferencji.

Autor wpisów
Mariana Kozłowska - Doktorantka na Wydziale Biologiczno-Chemicznym Uniwersytetu w Białymstoku.
Strona główna Wróć na górę