Loading...

Aktualności

Projekt "Twarze Uniwersytetu w Białymstoku"

Dnia 10 listopada - w Światowy Dzień Nauki - Uniwersytet w Białymstoku rozpoczął kolejny projekt pt. "Twarze UwB". Jest to dla mnie ogromny zaszczyt być wśród tych "twarzy". A czemu? Zachęcam do przeczytania mojego wywiadu dla UwB. 

Inauguracja roku akademickiego na UwB

AUTOR: Admin

Uroczystość odbyła się 10 października w auli widowiskowej Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB. 

W imieniu studentów wystąpił Paweł Szorc, przewodniczący Parlamentu Studenckiego. Przestrzegł kolegów przed biernością i pułapką życiowego minimalizmu. Radę Doktorantów UwB reprezentowała Mariana Kozłowska, która powiedziała, że doktorat daje możlwość bycia pełnoprawnym graczem na światowej scenie naukowej.

Druga edycja Kreatywnych rozmów o Nauce

Rada Uczelniana Samorządu Doktorantów i Parlament Studentów UwB mają zaszczyt po raz kolejny zaprosić Państwa na show naukowe Kreatywne rozmowy o nauce, które odbędzie się w czwartek 20 października o godz. 18:00 w Centrum Kultury Uniwersyteckiej na Kampusie UwB. Tematem przewodnim drugiej edycji show KRON są szeroko rozumiane nowe technologie i innowacje.

FameLab - półfinał piątej edycji już wkrótce!

Już piąty rok z rzędu Centrum Nauki Kopernik i British Council organizują konkurs dla naukowców FameLab Poland. Półfinaliści już wybrani, a teraz zapraszam na ich popisowe występy już w najbliższą sobotę - 27 lutego! Życzę powodzenia!!!!
 

Nagrania wystąpień z Kreatywnych rozmów o nauce

Zapraszam do obejrzenia nagrań wystąpień naukowców podczas Pierwszej edycji KRONa, czyli Kreatywnych Rozmów o Nauce: dr Joanna Bagniewska, dr hab. Marek Nikołajuk, dr Agnieszka Wilczewska, dr hab. Marcin Sielezniew, dr Krzysztof Mnich oraz prof. dr hab. Mirosław Ratkiewicz.

Media o Kreatywnych Rozmowach o Nauce

O KRONie było głośnie. Zaproszenia na show można było dostać i poprzez TV, i radio, i gazety. Co o nas pisali? Jak KRON można podsumować? Zobaczcie!

Autor wpisów
Mariana Kozłowska - Doktorantka na Wydziale Biologiczno-Chemicznym Uniwersytetu w Białymstoku.
Strona główna Wróć na górę