Loading...

Aktualności

Inauguracja roku akademickiego na UwB

AUTOR: Admin

Uroczystość odbyła się 10 października w auli widowiskowej Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB. 

W imieniu studentów wystąpił Paweł Szorc, przewodniczący Parlamentu Studenckiego. Przestrzegł kolegów przed biernością i pułapką życiowego minimalizmu. Radę Doktorantów UwB reprezentowała Mariana Kozłowska, która powiedziała, że doktorat daje możlwość bycia pełnoprawnym graczem na światowej scenie naukowej.

Druga edycja Kreatywnych rozmów o Nauce

Rada Uczelniana Samorządu Doktorantów i Parlament Studentów UwB mają zaszczyt po raz kolejny zaprosić Państwa na show naukowe Kreatywne rozmowy o nauce, które odbędzie się w czwartek 20 października o godz. 18:00 w Centrum Kultury Uniwersyteckiej na Kampusie UwB. Tematem przewodnim drugiej edycji show KRON są szeroko rozumiane nowe technologie i innowacje.

KRON, czyli Kreatywne rozmowy o nauce już za tydzień

Zapraszam wszystkich ciekawych świata na naukowe show KRON - czyli Kreatywne Rozmowy o Nauce. Jest to impreza, w czasie której sześciu naukowców będzie miało po około 20 minut, żeby wprowadzić widzów w ciekawostki świata przyrody i techniki.

Czwarta edycja Toruńskiej Szkoły Chemii Obliczeniowej

Zapraszamy Państwa na kolejną edycję Toruńskiej Szkoły Obliczeniowej "Chemia Organiczna", która odbędzie się w dniach 11 - 15 kwietnia 2016 roku w Supraślu.

 

Pierwsze szkolenie z cyklu "Dobre praktyki"

W imieniu Rady Uczelnianej Samorządu Doktorantów Uniwersytetu w Białymstoku zapraszam doktorantów UwB do udziału w szkoleniu z umiejętności miękkich w ramach cyklu szkoleniowego "Dobre praktyki".

Młodzi naukowcy wracają z TransFormation.doc

500 doktorantów i młodych naukowców z polskich uczelni wyjechało na zagraniczne kursy udoskonać swoje umiejętności miękkie.

Autor wpisów
Mariana Kozłowska - Doktorantka na Wydziale Biologiczno-Chemicznym Uniwersytetu w Białymstoku.
Strona główna Wróć na górę